Kvalitné multimediálne a prezentačné vybavenie

Priamo na servisnej stanici Slovnaft na Prístavnej ulici sme vytvorili štýlový priestor s moderným technickým vybavením pre obchodné rokovania alebo neformálne stretnutia.

Nachádza sa v blízkosti centra mesta, s výbornou dostupnosťou autom z diaľnice, s vlastným parkovaním a kvalitnou ponukou občerstvenia priamo na mieste. Forbes Business Lounge poskytuje pohodlie a diskrétnosť aj pre tie najdôležitejšie obchodné rokovania.

Rýchla rezervácia, dostupné miesto

Forbes Business Lounge si môžete rezervovať 24 hodín denne cez jednoduchý a prehľadný online systém na businesslounge.slovnaft.sk. Prenájom rokovacej miestnosti je už od 1 hodiny s kapacitou 9 osôb. Počas stretnutia máte zabezpečené bezproblémové parkovanie na vyhradenom VIP parkovisku priamo v areáli servisnej stanice.  Forbes Business Lounge  má samostatný VIP vchod.

Rokovacia miestnosť je vždy pripravená a personál je našim klientom od prvej chvíle plne k dispozícii. V ponuke máme kvalitné občerstvenie, ktoré sa dá objednať elektronicky priamo v rokovacej miestnosti zo zabudovaného tabletu.

Špičkové technické vybavenie a úplné súkromie

Počas stretnutia v klimatizovanom Forbes Business Lounge sa dá využívať  video konferenčné zariadenie s  LCD TV a multifunkčným zariadením.  V prípade potreby je pre klientov pripravené bezdotykové nabíjanie telefónov. V štandarde rokovacej miestnosti je free wifi.  Úplné súkromie zabezpečuje nepriehľadné zatemnenie všetkých presklených priestorov pomocou diaľkového ovládania.

 

Pre každého klienta Forbes Business Lounge sú k dispozícii magazíny Forbes a Fresh zdarma a navyše môže využiť ostatné nadštandardné služby servisnej stanice.

Výhody on-line rezervácie

  • možnosť rezervácie kedykoľvek počas dňa
  • online rezervácia zaberie menej než 3 minúty
  • automatické potvrdenie rezervácie e-mailom
  • pripomenutie termínu stretnutia sms správou

Forbes Bussiness Lounge je službou spoločnosti Slovnaft, a.s., v spolupráci s magazínom Forbes. Rezervačný systém pracuje na platforme Bookio. Všetky údaje sú použité výhradne pre účely rezervácie priestorov a sú chránené podľa zákona.

V prípade otázok

nás kontaktujte emailom na businesslounge@slovnaft.sk alebo prostredníctvom on-line formuláru