Prémiové občerstvenie Fresh Corner

Predajne Fresh Corner v sieti servisných staníc Slovnaft predstavujú moderný koncept predaja občerstvenia pre ľudí na cestách.

V súčasnosti je v rámci celej siete 252 servisných staníc Slovnaft otvorených 76 predajní Fresh Corner a ešte v tomto roku by mal ich počet prevýšiť 100. Prvý prémiový Fresh Corner s najširšou ponukou občerstvenia je spustený na  servisnej stanici Slovnaft Prístavná s unikátnym designom a nadštandardnými službami.

Odlišuje sa nielen jedinečným designom ale aj gastro ponukou. Každý má možnosť si vybrať zo širokej ponuky kvalitnej kávy, rôznych druhov čerstvo pripravovaných bagiet, chlebíčkov a hot dogov s vysokým podielom mäsa.  Okrem klasickej ponuky u nás zákazníci nájdu aj chutné hamburgery, rôzne druhy cestovín či jedlá z woku, ktoré si môžu zostaviť podľa vlastného výberu.

Pre náročnejších máme pripravené aj zdravé zeleninové a ovocné šaláty, smoothie  a limonády z čerstvých surovín, ktoré si môžu zákazníci vziať aj so sebou na cestu. Tí, ktorí využijú službu Forbes Business Lounge si môžu občerstvenie pohodlne objednať priamo v rokovacej miestnosti elektronicky, cez zabudovaný tablet.

V predajni Fresh Corner si naši zákazníci nájdu lokálne produkty od domácich výrobcov, tradičné slovenské značky doplnené o prémiovú ponuku domácich a zahraničných vín.

Výhody on-line rezervácie

  • možnosť rezervácie kedykoľvek počas dňa
  • online rezervácia zaberie menej než 3 minúty
  • automatické potvrdenie rezervácie e-mailom
  • pripomenutie termínu stretnutia sms správou

Forbes Bussiness Lounge je službou spoločnosti Slovnaft, a.s., v spolupráci s magazínom Forbes. Rezervačný systém pracuje na platforme Bookio. Všetky údaje sú použité výhradne pre účely rezervácie priestorov a sú chránené podľa zákona.

V prípade otázok

nás kontaktujte emailom na businesslounge@slovnaft.sk alebo prostredníctvom on-line formuláru